PROGRAMMA 2017

ZATERDAG 18 FEBRUARI 2017

Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur

01 100 vrij jongens minioren 6
02 100 vrij meisjes minioren 5  
03 100 rug jongens minioren 5
04 100 rug meisjes minioren 4 e.l. Femke Race
05 50 vrij jongens minioren 4 e.l
Prijsuitreiking programmanummers 1, 2 en 3
105 50 vlinder jongens minioren 4,5 en 6 paralympisch
106 50 vlinder meisjes minioren 4 en 5 paralympisch
06 200 wissel jongens minioren 6
07 200 wissel meisjes minioren 5
08 100 vrij jongens minioren 5
Prijsuitreiking programmanummers  4, 5, 105, 106 en 6
09 100 vrij meisjes minioren 4 e.l.
10 100 school jongens minioren 4 e.l
11 200 vrij jongens minioren 6
Prijsuitreiking programmanummers 7, 8 en 9
111 100 vrij jongens minioren 4,5 en 6 paralympisch
112 100 vrij meisjes minioren 4 en 5 paralympisch
12 200 vrij meisjes minioren 5
13 50 vlinder jongens minioren 5
14 50 vlinder meisjes minioren 4 e.l
Prijsuitreiking programmanummers 10, 11, 111, 112 en 12
15 100 wissel jongens minioren 4 e.l.
16 100 vlinder jongens minioren 6
17 100 vlinder meisjes minioren 5
Prijsuitreiking programmanummers 13, 14, 15, 16 en 17

 

ZONDAG 19 FEBRUARI 2017

Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur

18 50 vrij jongens minioren 6
19 50 vrij meisjes minioren 5
20 100 wissel jongens minioren 5
21 100 wissel meisjes minioren 4 e.l.
22 100 vrij jongens minioren 4 e.l.
122 100 school jongens minioren 4,5 en 6 paralympisch
123 100 school meisjes minioren 4 en 5 paralympisch
Prijsuitreiking programmanummers 18, 19, 20 en 21
23 100 rug jongens minioren 6
24 100 rug meisjes minioren 5
25 100 school jongens minioren 5
26 100 school meisjes minioren 4 e.l
Prijsuitreiking programmanummers 22, 122, 123, 23 en 24
27 400 vrij jongens minioren 6
28 100 school meisjes minioren 5
29 50 vlinder jongens minioren 4 e.l.
30 100 school jongens minioren 6
130 100 rug jongens minioren 4,5 en 6 paralympisch
131 100 rug meisjes minioren 4 en 5 paralympisch
Prijsuitreiking programmanummers 25, 26, 27, 28 en 29
31 400 vrij meisjes minioren 5
32 50 vrij jongens minioren 5
33 50 vrij meisjes minioren 4 e.l.
34 100 rug jongens minioren 4 e.l.
Prijsuitreiking programmanummers 30, 130, 131, 31 en 32
35 100 wissel jongens minioren 6  
36 100 wissel meisjes minioren 5
Prijsuitreiking programmanummers 33, 34, 35 en 36

 

Download hier de uitnodiging en het LXF-inschrijfbestand.

MENU